Deniz Kokan Sohbetler


   ''Kendi Yaptığın Tekneden Bir Adaya Ayak Basmamak Hayatın Büyük Anlarından Birini Pas Geçmektir'' demiş Arch DAVIS .

  Tabi ki bunu yapabilmek için küçükte olsa bir tekneye ihtiyacımız var. Nasıl bir tekne? Yapalım mı? Yapılmışını satın mı alalım? Bu soruların ve diğer sorunların yanıtlarını beraberce tekne ve deniz hakkında sohbetlerimizi yaparken arayacağız.

   ''Deniz Kokan Sohbetler''imizi nasıl gerçekleştireceğiz?

   Devekuşunun nerede olduğunu ve bir sonraki rotasını  sizlerle buradan ve  https://www.facebook.com/groups/denizkokansohbetler/ gurubundan internet imkanı oldukça paylaşıyor olacağım.Bundan haberdar olabilmek için özellikle guruba katılmanızı rica ediyorum. Eğer o gün yakınlardaysanız çat kapı Devekuşuna sohbet için gelebilirsiniz.

   Bunun dışında özellikle ilk tekne seyri deneyimlerini yaşamak isteyen dostlarımız,rota üzerindeki bir sonraki barınağa kadar Devekuşu ile seyir yapabilirler. Seyre katılmayı arzulayan dostların hangi tarihte, nereden nereye giderken katılabileceklerini ve iletişim bilgilerini belirttiğim mail adresine göndermelerini rica ediyorum ki güzergah ve tarih hakkında bir karışıklık olmadan mutabakata varalım.

   Benim internet imkanım seyir esnasında her zaman ve sağlıklı olamayabilir, bu nedenle telefon ile ulaşarak teyit etmek, aksamaları önlemek için faydalı olacaktır.

  Tüm bunlar  için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ayrıca Çay ve kahve ikramları da Devekuşu na ait olacaktır.(muhtemelen hava sıcak olacağından gelirken yanınızda soğuk su getirmeniz faydalı olabilir.)

  İsmail Oruç
ismailoruc5@hotmail.com

0533 362 55 26

www.ismailoruc.org

9 yorum:

 1. İsmail Bey,
  Paylaşımlarınız çok güzel, başarılarınızı ve emeklerinizi takdir ettim. Allah sağlık, huzur ve mutluluk içinde çok daha güzel tekneler yapmanızı nasip etsin.. Herşey gönlünüzce olması dileğiyle..

  YanıtlaSil
 2. Sabırsızlıkla bekliyoruz yazılarınızı..

  YanıtlaSil
 3. Bu işe bu kadar derinden gönül vermiş birilerini takip etmek gerçekten keyif, teşekkür ederiz;))

  YanıtlaSil
 4. Hocam Fethiye ye yaklaşırken alonuzu bekliyorum 532 615 34 22

  YanıtlaSil
 5. Umarim bir yerlerde karsilasiriz.13 mayista fethiyeden cikis yapicam nasipse istikametim iskenderun.kurek kurek turkiye.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Veli Bey harika bir iş planlamışsınız. Çıkışı 19 Mayıs olarak düşünmezmisiniz?

   Sil
 6. Pruvanız neta, Yolunuz açık olsun

  YanıtlaSil
 7. Şimdiden başarılar dilerim, kolay gelsin. Sizi takip edeceğim.

  YanıtlaSil